Som Danışmanlık

ANKARA-Kişisel Gelişim, Ruhsal Büyüme, Farkındalık

Üyelik Girişi
Takvim
Site Haritası

REGRESYON TERAPİSİ

REGRESYON GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ

Yıllardır Aile Dizimi çalışmalarıyla, köklerimizden, sülalemizden, ailemizden bilerek/bilmeyerek üstlendiklerimizi bıraktık, bırakıyoruz. Engelleri yükleri fark edip, ortaya çıkarıp vedalaştık, vedalaşıyoruz. Fazlalıkların ve eksikliklerin dengelenmesi için çalıştık, çalışıyoruz. Arındık, şifalandık ve arınıp şifalanmaya devam ediyoruz.

Baktık gördük ki, sorunlarımızın ve rahatsızlıklarımızın bir kısmı devam ediyor. “Bu konu için 3 kere Aile Dizimi yaptırdım ama sorun azalsa da devam ediyor” söylemleri çıktı. Çok etkili ve harikulade bir çalışma olan Aile Diziminin karmalarımız için, geçmiş yaşamlarımızdan, bu hayatta taşıdığımız yükler, kötü alışkanlıklar, korkular için yetersiz kaldığını fark ettik. Bunun için Regersyon (Rückführung) Geçmiş Yaşam Terapileriyle yol almaya devam ediyoruz.

Ölümsüz olan Ruh’ ta her yaşanmışlık kayıtlı. Daha önceki hayatlarımızda yaşadığımız, deneyimlediğimiz acı olayları ve etkilerini bu hayatımızda farkında olmadan sürdürüyor olabiliriz. Geçmiş yaşamlarımızda acı çekerek aşağılanarak, korkularla yaşadığımız anı ve anların üzerimize yapışarak bizi bu hayatımız da da zorlamasına bir dur diyebiliriz.

Çünkü 1998 den beri tecrübe ettiğim binlerce Aile Dizimi Çalışmalarında, kişinin sorunu çok nadir de olsa sülaleden gelmiyor olabiliyor. Ya da sülaledeki sorun aydınlanıyor ama kişi yaşamaya devam edebiliyor çünkü kişinin bizzat kendi karmasındaki olay/olaylar aydınlanmamış kalıyor. Bunun için Geçmiş Yaşam Terapisini, arınmaya, şifalanmaya, özgürleşmeye karar vermiş tüm ruhlara öneririm.

Geçmiş Yaşam Terapisi bireysel ve yetişkinlere uygun bir terapi yöntemidir.

İletişim

Adres: Alacaatlı Mahallesi 3336 cadde Yıldız 88 sitesi 
           No: 272 çayyolu Ankara


GSM: 0 533 428 82 65

E-posta: bilgi@somdanismanlik.com

 

Mesaj Bırak

Hava Durumu
Saat