Som Danışmanlık

ANKARA-Kişisel Gelişim, Ruhsal Büyüme, Farkındalık

Üyelik Girişi
Takvim
Site Haritası

Hakkımızda

 

Ben Elif Mert 16/06/1968 Yılı Ankara Doğumluyum. 1990 Yılında Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra, branşımla ilgisi olmayan, muhasebe finans alanında 19 sene çalıştım. Yöneticilik yaptım.

2008 yılında yani tam 40 yaşında şiddetli bir dibe vuruş yaşadım.  Toplumsal inançlarım gereği başka çıkar yolumun olmadığını düşünerek, çaresizlik ve umutsuzluk içinde aynı işe devam ediyordum. Tam o sıralarda kişisel gelişim ile tanıştım. Dibe vuruş sebebimi farkettiğimde İlk eylemim istifa etmek oldu.

Kendim olmamdan beni alıkoyan, pek çok kalıbı değiştirmeyi başardım. Dolayısıyla yaşam enerjisi ve huzurla doldum. Farkında yaşamaya başladım. Sınırsız kaynakla barıştım, Tanrı' dan korkuyordum şimdi seviyorum ve koşulsuz sevildiğimin güvenini yaşıyorum. Bu değişim aile hayatıma, çevreme yansıdı. Yaratma gücümü keşfedip, Yaradanla yaratmayı öğrendim. Eğitimlerden eğitimlere koşmadım. Deneyimlerin ve Farkındalığın en büyük eğitim olduğunu savunuyorum. Birlik bilinci ile, çevremdeki bir tek kişinin sıkıntısının; sebebini bilemediğim içimdeki sıkıntı olarak bana yansıyacağının farkındalığıyla, birlikte büyümek, birlikte gelişmek için Merkezimizde buluşmak dileğiyle........

İletişim

Adres: Alacaatlı Mahallesi 3336 cadde Yıldız 88 sitesi 
           No: 272 çayyolu Ankara


GSM: 0 533 428 82 65

E-posta: bilgi@somdanismanlik.com

 

Mesaj Bırak

Hava Durumu
Saat